Vælg en side

Profilering i Sønderjyllands Golfklub

Profilering i Sønderjyllands Golfklub

En samarbejdsaftale om profilering i Sønderjyllands Golfklub er andet og mere end synliggørelse og profilering af virksomheden og dens produkter. Det er også en adgangsbillet til et netværk af virksomheder, der med golfsporten som en væsentlig medspiller ser de indlysende fordele ved at kombinerer traditionel markedsføring med spændende og oplevelsesrige firma begivenheder. 
Klubbens faciliteter og de spændende, aktive udfordringer på vor smukke og velplejede golfbane danner en enestående ramme og muligheder for kunde- og medarbejderpleje. Et koncept, der forener forretning med gode fælles oplevelser.  
Som samarbejdspartner i Sønderjyllands Golfklub opnår du mulighed for følgende:
  • få kontakt til den sport der har stor tilgang af medlemmer
  • få direkte kontakt til Sønderjyllands Golfklubs over 1000 aktive medlemmer
  • påvirke de mere end 50000 gæstespiller der besøger Sønderjyllands Golfklub
  • give kunder og medarbejdere gode oplevelser på golfbanen
  • bruge golfbanen og de gode faciliteter i din markedsføring
  • være med i sponsornetværket 
Vi tilbyder følgende profileringsmuligheder:

Hul sponsorat
Par-3 bane sponsorat
Puttinggreen sponsorat
Driving Range sponsorat
Elite sponsorat
Golfcart sponsorat 

– herudover er der mulighed for profilering via turneringssponsorater samt annonce i Baneguide mm.

For yderligere information kontakt sekretariatet sonderjylland@mail.dk eller på telefon 74 68 75 25.

Indmeldelse

SKAL DU OGSÅ MELDES IND I DANMARKS SMUKKESTE GOLFKLUB?

Hvis du ønsker at melde dig ind i Sønderjyllands Golfklub skal du blot udfylde vores indmeldelsesblanket som du finder på nedenstående link. Vær opmærksom på at du skal uploade din underskrift som bevis, dette kan sagtens være et billede af din underskrift på et hvidt papir.

Danmarks smukkeste golfklub

SDJ golfklub

Golfbanevej 3
6360 Tinglev
Tlf.: +45 74 68 75 25
CVR: 12345678

Åbningstider

Sekretariatet
Mandag til torsdag kl. 9.30 - 15.00
Fredag fra kl. 9.30 - 13.00

Følg os